دیوار سبز

دیوار سبز در سالن جلسات

 

دیوار سبز سالن جلسات شرکت توسعه معین ملت

همنشینی دیوار سبز بعنوان یک دکوراسیون بدون تکرار در اتاق جلسات راهکاری نوین برای کم کردن استرس در جلسات کاری است. استفاده از green wall در محیطهای کاری کاربردی هوشمندانه برای بالابردن بهره وری سازمانی خواهد بود.

شرکت توسعه معین ملت بعنوان یک شرکت پیشرو در این زمینه از دانش دیوار سبز در محیط کاری بهره برده و با استفاده از خدمات نگهداری دیوار سبز از طرف شرکت آرایه سبز گل آذین بدون نگرانی از زیبایی های دیوار سبز لذت خواهد برد.

ادامه مطلب

دیوار سبز

دیوار سبز ورودی پاساژ چیچیکا

دیوار سبز هوشمند در بونیک نوید پاساژ چیچیکا 

استفاده از دیوارهای زنده گیاهی یا همان دیوار سبز در محیط های شیک و پر رفت آمد پاساژها و مراکز خرید شیک امروزی یکی از راهکارهای زیرکانه می باشد،  استفاده از دیوار سبز عمودی و ایجاد تفاوت در دکوراسیون های محیطی یا میکرو دیزاین خواهد بود. پروژه دیوار سبز هوشمند در ویترین بوتیک نوید و ورودی پاساژ چیچیکا  نمایش دکوراسیونی خاص بواسطه معماری زیستی با استفاده از دیوار سبز می باشد.

ادامه مطلب
دیوار سبز

دیوار زنده گیاهی سالن گذرنامه فرودگاه امام خمینی

دیوار سبز هوشمند داخل لابی ساختمان اطلس فرمانیه  

استفاده از دیوارهای زنده گیاهی یا همان دیوار سبز در محیط های عمومی و با اهمیت  امروزی یکی از راهکارهای زیرکانه می باشد،  استفاده از دیوار سبز عمودی و ایجاد تفاوت در دکوراسیون های محیطی خواهد بود. پروژه دیوار سبز سالن گذرنامه در فرودگاه امام خمینی نمایش دکوراسیون بواسطه معماری زیستی با استفاده از دیوار سبز می باشد.

ادامه مطلب
دیوار سبز

دیوار سبز در کنار موسیقی

دیوار سبز هوشمند در کنار موسیقی  

استفاده از دیوارهای زنده گیاهی یا همان دیوار سبز در محیط زندگی و کار یکی از راهکارهای مفید برای بالابردن لذت از زندگی می باشد،  استفاده از دیوار سبز عمودی و ایجاد تفاوت در دکوراسیون های محیطی یا دکوراسون زیستی خواهد بود. پروژه دیوار سبز هوشمند در محیط زندگی یکی از اساتید موسیقی و کارآفرین در پردیس تهران، حاصل دکوراسیونی خاص بواسطه معماری زیستی با استفاده از دیوار سبز می باشد.

ادامه مطلب